Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
IAMP16I79RX530M
A- kvaliteta (više na linku)
1 god.
Ovaj proizvod je rasprodan
| Weight | 1,90 |
| Porodica procesora | Intel® Core™ i7 |
| Dijagonala monitora | 40,64 cm (16,0") |
| Ean | 3831130193686 |
| Grade | A- kvaliteta |
| Rezolucija | 3K+ / 3072 x 1920 |
| HDMI | 0x |
| Bluetooth | Da |
| Kapacitet | 512GB |
| Display type | Sjajan (BrightView, gloss) |
| Instalirani operacijski sustav | MacOS Sequoia |
| Maximum memory | 64 GB |
| Sku | IAMP16I79RX530M |
| Manufacturer | Apple |
| Processor | Intel® Core™ i7-9750H / 2.60 GHz / Hexa-Core / Turbo Speed 4.5 GHz |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor model | Intel® Core™ i7 |
| Filter memory | 16 GB |
| Memory | 16 GB |
| Disk | 512 GB SSD |
| Screen size | 40,64 cm (16,0") |
| Filter graphics | AMD |
| Graphic card | AMD Radeon RX 5500 (4 GB GDDR5) |
| Optical unit | ne |
| Card reader | ne |
| Wifi | da |
| Oper system | MacOS Sequoia |
| Country origin | English US (priložene HR naljepnice) |
| Product condition | Obnovljeno |
| Webcam | da |
| Monitor max resolution | 3K+ / 3072 x 1920 |
| Filter lcd | 40,64 cm (16,0") |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| DisplayPort | 0x |
| USB | 0x |
| Thunderbolt | 4x |
| Ram type | DDR4 SODIMM |
| Hdd type | NVME SSD |
| Usb c | 0x |
| Video over usbc | 0x |
| Dockstation capability | ne |
| Backlit kb | da |
| Manufacturer name | Apple Inc. |
| Manufacturer address | 1 Apple Park Way, Cupertino, CA 95014 |
| Manufacturer country | Sjedinjene Američke Države |
| Manufacturer email | [email protected] |
| Manufacturer name eu | Apple Tehnički Regulatorni Tim |
| Manufacturer address eu | 7 place d'Iéna, CS 81626, Paris Cedex 16 |
| Manufacturer country eu | Francuska |
| Manufacturer email eu | [email protected] |
Trenutno nema recenzija korisnika.