Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
9S6K2EAR
Otvorena ambalaža (više na linku)
3 radna dana
1 god.
Količina: 2 raspoloživa (kod dobavljača)
| Porodica procesora | Intel® Core™ i3 |
| Dijagonala monitora | 35,6 cm (14,0") |
| Grade | Otvorena ambalaža |
| Rezolucija | HD / 1366 x 768 |
| HDMI | 1x |
| Bluetooth | Da |
| Kapacitet | 512GB |
| Display type | Mat (AntiGlare, matt) |
| Instalirani operacijski sustav | FreeDOS |
| USB charging | Da |
| Maximum memory | 16 GB |
| WWAN | ne |
| Sku | 9S6K2EAR |
| Manufacturer | Hewlett Packard |
| Processor | Intel® Core™ i3-1215U / 1,2 - 3,3 GHz / Hexa-Core (2C+4c/8T) / Turbo Speed 4,4 GHz |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor model | Intel® Core™ i3 |
| Filter memory | 8 GB |
| Memory | 8 GB DDR4 |
| Disk | 512 GB SSD |
| Screen size | 35,6 cm (14,0") HD (1366 x 768) AG LED | micro-edge | 250 nits | 45% NTSC |
| Filter graphics | INTEL |
| Graphic card | Intel® UHD Graphics |
| Optical unit | ne |
| Card reader | da |
| Usb2 | ne |
| Usb3 | 2x |
| Wifi | da |
| Oper system | FreeDOS |
| Country origin | Engleska tipkovnica (priložene HR naljepnice) |
| Product condition | HP Renew, Outlet - Otvorena Ambalaža |
| Express card | ne |
| Esata | ne |
| Webcam | da |
| Fingerprint | ne |
| Monitor max resolution | HD / 1366 x 768 |
| Filter lcd | 35,6 cm (14,0") |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| DisplayPort | 0x |
| USB | 2x |
| Thunderbolt | 0x |
| Ram type | DDR4 SODIMM |
| Hdd type | NVME SSD |
| Usb c | ne |
| Video over usbc | 0x |
| Dockstation capability | ne |
| Backlit kb | neyes |
| Manufacturer name | HP Inc. |
| Manufacturer address | 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304 |
| Manufacturer country | Sjedinjene Američke Države |
| Manufacturer email | [email protected] |
| Manufacturer name eu | HP Tehnički Regulatorni Tim |
| Manufacturer address eu | 08028 Barcelona |
| Manufacturer country eu | Španjolska |
| Manufacturer email eu | [email protected] |
| Has charger | da |
| Charger max | 45 W |
| Charger min | ni podatka |
| Usb pd | ne |
Trenutno nema recenzija korisnika.