Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
GS728TX-300EUS
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
2 god.
Količina: 1 raspoloživ (kod dobavljača)
| Količina u pakiranju | 1 |
| Širina (mm) | 102 mm |
| Visina (mm) | 349 mm |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Dužina (mm) | 522 mm |
| Bruto težina (kg) | 4 kg |
| Bruto težina kutije (kg) | 10.34 kg |
| Količina u kutiji | 2 |
| EAN kod | 10606449173144 |
| Dužina kutije (mm) | 234 mm |
| Širina kutije (mm) | 567 mm |
| Visina kutije (mm) | 380 mm |
| Težina (kg) | 4.52 kg |
Trenutno nema recenzija korisnika.