Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
WD20SPZX
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
2 god.
Količina: 1 raspoloživ (kod dobavljača)
![]() |
||
| Proizvođač | WESTERN DIGITAL | |
| Proizvođačev broj | WD20SPZX | |
| Marketing opis | |
| WD Blue hard drives deliver solid performance and reliability while providing you with all of the space you need to hold enormous amounts of photos, videos, and files. WD Blue hard drives are designed for use as primary drives in notebooks and external enclosures. | |
| Značajke proizvoda | |
|
|
| Atributi proizvoda | |
| Product Description | WD Blue WD20SPZX - hard drive - 2 TB - SATA 6Gb/s |
| Type | Hard drive - internal |
| Capacity | 2 TB |
| Form Factor | 2.5" |
| Interface | SATA 6Gb/s |
| Data Transfer Rate | 600 MBps |
| Buffer Size | 128 MB |
| Spindle Speed | 5400 rpm |
| Features | NoTouch ramp load technology, Advanced Format technology, S.M.A.R.T. |
| Dimensions (WxDxH) | 69.85 mm x 100.2 mm x 7 mm |
| Weight | 90 g |
| Manufacturer Warranty | 2-year warranty |
| Designed For | Intel Next Unit of Computing 13 Extreme Kit - NUC13RNGi5, 13 Extreme Kit - NUC13RNGi7, 13 Extreme Kit - NUC13RNGi9 |
Trenutno nema recenzija korisnika.