Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
USW-FLEX-MINI-EU
Novi proizvod
2 god.
Ovaj proizvod je rasprodan
| External Color | White |
| Package Type | Box |
| Warranty Products returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 24 |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.267 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 0.15 kg |
| Packs in Box | 1 |
| EAN Code | 817882029698 |
| Depth (mm) | 70.15 mm |
| Height (mm) | 21.17 mm |
| Width (mm) | 107.16 mm |
| Nominal Weight | 0.15 kg |
| Device Location | External |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.15 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.15 kg |
| LAN | 4 (RJ-45) |
| Warranty Term Notes | 24 months - for EU |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.17 kg |
| Certifications | CE, FCC, IC |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 45 °C |
| Minimum Operating Ambient Temperature | -5 °C |
| Maximum Operating Humidity | 95 % |
| Minimum Operating Humidity | 5 % |
| USB | 1 (USB Type-C) |
| Number of Ports | 5 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet) |
| Switching Protocol | Ethernet |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.3af IEEE 802.3at |
| Data Transmission | Full Duplex |
| Networking Features | Jumbo Frames Support |
| Management Port | 1 (RJ-45) |
| Power Adapter | ExternalDC 5 V, max 1 |
| Status LED Indicators | Activity Status, Link, Speed |
| Power over Ethernet | ExternalDC 44-57 V |
Trenutno nema recenzija korisnika.