Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
B550 EAGLE
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
3 god.
Količina: 29 raspoloživa (kod dobavljača)
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| Brzina memorije | 3300MHz(PC4-26400) |
| Audio izlaz | 3 (3.5-mm minijack) |
| Vrsta memorije | DDR4 SDRAM |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Model | AMD Radeon |
| Format memorije | DIMM 288-pin |
| CPU podnožje | Socket AM4 |
| Chipset | AMD B550 |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| USB 2.0 | 4 (USB 2.0 (type A)) |
| USB 3.2 Gen 1 | 1 (USB 3.2 (type C)) 2 (USB 3.2 (type A)) |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 (USB 3.2 (type A)) |
| Format | ATX |
| Vrsta | Integriran |
| Softver | Norton Internet Security (OEM version) |
| Podržani operativni sustavi | Microsoft Windows 10 64-bit Microsoft Windows 11 64-bit |
| PCI Express x16 | 5 |
| BIOS | Gigabyte Q-Flash WfM 2.0 Support Gigabyte EasyTune PnP 1.0a Support UEFI SMBIOS 2.7 Support 128 Mb Flash ROM DMI 2.7 Support ACPI 5.0 Support |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| Širina (mm) | 270 mm |
| Visina (mm) | 80 mm |
| CPU Max. količina | 1 |
| Max. kapacitet memorije | 128 GB |
| Količina utora | 4 |
| Značajke memorije | Two DDR Channels Unbuffered Dual Rank Single Rank XMP |
| Audio standard | HD audio |
| Podržana brzina | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 335 mm |
| Bruto težina (kg) | 1.48 kg |
| Neto težina (kg) | 1.25 kg |
| Bruto težina kutije (kg) | 12.56 kg |
| Količina u kutiji | 8 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 4719331868208 |
| CPU podrška | AMD Ryzen Series |
| Provjera pogrešaka | ECC/non-ECC |
| Integrirani video kontroler | Da |
| Integrirani audio | Da |
| Integrirani LAN | Da |
| BIOS vrsta | AMI |
| Težina kartona | 0.24 kg |
| Težina plastike | 0.06 kg |
| Integriran | Storage Controller:Supports: Level 0, Level 1, Level 10SATA III-600 (4)Storage Controller:Supports: Level 0, Level 1, Level 10PCIe 3.0 x4/SATA (1 x M.2 (Key M))Storage Controller:Supports: Level 0, Le |
| Nadzor | CPU Fan Tachometer CPU Temperature CPU Voltage |
Trenutno nema recenzija korisnika.