Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
A620M H
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
3 god.
Količina: 14 raspoloživa (kod dobavljača)
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| Brzina memorije | 6400MHz(PC5-51200) |
| Audio izlaz | 3 (3.5-mm minijack) |
| Vrsta memorije | DDR5 SDRAM |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Format memorije | DIMM 288-pin |
| CPU podnožje | Socket AM5 |
| Chipset | AMD A620 |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| USB 2.0 | 4 (USB 2.0 (type A)) |
| PS/2 | 1 |
| Mainboard Features | Fan Speed Control |
| DisplayPort | 1 |
| PCI Express 3.0 x1 | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| PCI Express 4.0 x16 | 1 |
| Format | Micro ATX |
| Vrsta | Integriran |
| Softver | Norton Internet Security (OEM version) |
| Podržani operativni sustavi | Microsoft Windows 10 64-bit Microsoft Windows 11 64-bit |
| BIOS | WfM 2.0 Support PnP 1.0a Support UEFI SMBIOS 2.7 Support DMI 2.7 Support ACPI 5.0 Support 256 Mb Flash ROM |
| Širina (mm) | 230 mm |
| Visina (mm) | 225 mm |
| CPU Max. količina | 1 |
| Max. kapacitet memorije | 96 GB |
| Količina utora | 2 |
| Značajke memorije | Two DDR Channels Unbuffered Dual Rank Single Rank XMP AMD EXPO |
| Audio standard | HD audio |
| Podržana brzina | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.804 kg |
| Neto težina (kg) | 1.2 kg |
| Bruto težina kutije (kg) | 1.4 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 4719331855512 |
| CPU podrška | AMD Ryzen 7000 Series |
| Provjera pogrešaka | Non-ECC |
| Integrirani video kontroler | Da |
| Integrirani audio | Da |
| Integrirani LAN | Da |
| BIOS vrsta | AMI |
| Težina kartona | 0.14 kg |
| Težina plastike | 0.06 kg |
| Integriran | Storage Controller:Supports: Level 0, Level 1, Level 10PCI Express 4.0 x4 (1 x M.2 (Key M))Storage Controller:Supports: Level 0, Level 1, Level 10SATA III-600 (4) |
| Nadzor | CPU Temperature CPU Voltage |
Trenutno nema recenzija korisnika.