Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
A520M-A PRO
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
3 god.
Količina: 99 raspoloživa (kod dobavljača)
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| Vrsta memorije | DDR4 SDRAM |
| Memory form factor | DIMM 288-pin |
| Package Type | Retail |
| Warranty Products returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.1 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 0.1 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Form Factor | Micro ATX |
| Included Accessories | I/O Shield Screws User Guide |
| Height (mm) | 200 mm |
| Width (mm) | 236 mm |
| Device Location | Integrated |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.1 kg |
| CPU podnožje | Socket AM4 |
| Chipset | AMD A520 |
| Audio Output Mode | 7.1 Channel Surround |
| Compliant Audio Standards | High Definition Audio |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Cable Included | 2 x SATA 6Gb/s Cables |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.1 kg |
| Audio Interface | 3 (3.5-mm minijack) |
| Provides Error Checking Method | ECC |
| Memory Speed | 2133MHz(PC4-17000) 2400MHz(PC4-19200) 2666MHz(PC4-21300) 2800MHz(PC4-22400) 3000MHz(PC4-24000) 3200MHz(PC4-25600) |
| Memory Features | Two DDR Channels Unbuffered |
| Memory Slot Total Quantity | 2 |
| Audio Chipset | Realtek ALC892/ALC897 |
| Audio Data Width | 24-bit |
| Data Link Protocol Supports | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet |
| USB 2.0 | 2 (USB 2.0 (type A)) |
| Supports Central Processor Unit | AMD Ryzen Series |
| CPU Maximum Quantity Supports | 1 |
| Maximum Installable System Memory Storage Capacity | 128 GB |
| Integrated | Storage Controller:PCIe 3.0 x4/SATA (1 x M.2 (Key M))Storage Controller:Supports: Level 0, Level 1, Level 10SATA III-600 (4) |
| Audio Integrated | yes |
| LAN Integrated | yes |
| PCI Express 3.0 x16 | 1 |
| PS/2 | 1 |
| BIOS Type | AMI |
| BIOS Features | ASUS CrashFree BIOS 3 UEFI PXE boot ASUS EZ Flash 3 256 Mb Flash ROM |
| Power Connectors Type | 24+8 pin |
| LAN Chipset | Realtek RTL8111H |
| PCI Express 3.0 x1 | 1 |
| Wake up/Sleep | Wake on LAN |
| USB 3.2 Gen 1 | 4 (USB 3.2 (type A)) |
Trenutno nema recenzija korisnika.