Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
90PT03U1-M00DM0
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
3 god.
Količina: 4 raspoloživa (kod dobavljača)
| Boja | Crna |
| Procesor | Intel Core i5-1335U Processor 1.3 GHz (12M Cache, up to 4.6 GHz, 10 cores) |
| Vrsta memorije | 1 x 8GB DDR5 SO-DIMM |
| Jamstvo | 3 godine On-Site |
| Model | A3202WVAK-WB51C2 |
| Disk | 512GB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Namjena | Stolno računalo |
| Part number | 90PT03U1-M00DM0 |
| Optički pogon | Nema |
| Operativni sustav | Bez operativnog sustava |
| Ekran | 21.45" FHD (1920 x 1080) 16:9 nereflektirajući ekran, 250nits, 75Hz, 1000:1, sRGB: 100% |
Trenutno nema recenzija korisnika.