Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
ECS1250_RPLS-R_006_WIN-09
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
3 god.
Količina: 12 raspoloživa (kod dobavljača)
| Model | Slim Desktop ECS1250 |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Pack Length (mm) | 292 mm |
| Pack Width (mm) | 99 mm |
| Pack Height (mm) | 439 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 6 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 6 kg |
| Series | Slim |
Trenutno nema recenzija korisnika.