Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
BTO505_QCT1255_EMEA_UBU-09
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
3 god.
Količina: 10 raspoloživa (kod dobavljača)
| Model | Pro Tower |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Pack Length (mm) | 293 mm |
| Pack Width (mm) | 154 mm |
| Pack Height (mm) | 324 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 7.78 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 7.78 kg |
| Series | Pro |
Trenutno nema recenzija korisnika.