Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
FORCE GC300 W WHITE
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
2 god.
Količina: 40 raspoloživa (kod dobavljača)
| Boja | White |
| Težina | 0.23 kg |
| Tehnologija baterije | Li-Ion |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Device Type | Gamepad |
| Kapacitet baterije | 600 mAh |
| U pakiranju | Brzi priručnikUSB Dongle |
| Vrsta | Vanjski |
| Širina (mm) | 68 mm |
| Visina (mm) | 111 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.46 kg |
| Neto težina (kg) | 0.23 kg |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.46 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 4711377269919 |
| Length (mm) | 148 mm |
| Ugrađeni uređaji | 3.5-mm minijack |
| Kabeli | USB Type A to Type C Cable |
| Dužina kabela | 2 m |
| Tehnologija spajanja | Wired and Wireless |
Trenutno nema recenzija korisnika.