Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
MAG COREFROZR AA13 WHITE
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
3 god.
Količina: 30 raspoloživa (kod dobavljača)
| Boja | White |
| Visina | 121 mm |
| Širina | 152 mm |
| Protok zraka | 62.6 CFM |
| Kompatibilnost | CPU |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Rated Current | 0.15 A |
| Rated Speed Margin | ±200 |
| Rated Power | 1.44 W |
| Bearing | Rifle Bearing |
| Life Expectation | 40000 h |
| Dodaci | Mount kit |
| Vrsta hlađenja | CPU Cooler |
| Dužina | 94.5 mm |
| Nominalni napon | 5 V |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 1 kg |
| Neto težina (kg) | 0.8 kg |
| Bruto težina kutije (kg) | 1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 4711377345750 |
| Značajke | Aluminijski hladnjak CPU Direct Contact (C.D.C.) PWM Control RGB LED |
| Tipična radna razina buke | 30.11 dB |
| Kol. ventilatora | 1 x 120mm*25mm*120mm |
| Dužina kabela | 0.3 m |
| CPU podnožja | Socket AM4 Socket 1700 Socket AM5 Socket 1851 |
| Max. brzina vrtnje | 2070 RPM |
| Min. brzina vrtnje | 510 RPM |
| Vrsta priključka (matična ploča) | 3-pin |
Trenutno nema recenzija korisnika.