Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
H810M-H
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
3 god.
Količina: 59 raspoloživa (kod dobavljača)
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| Audio izlaz | 3 (3.5-mm minijack) |
| Vrsta memorije | DDR5 SDRAM |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Model | Intel Xe LPG Graphics |
| Format memorije | DIMM 288-pin |
| CPU podnožje | Socket 1851 |
| Chipset | Realtek ALC897 |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| USB 2.0 | 4 (USB Type-A) |
| PS/2 | 1 (6-pin) |
| Power Connectors Type | 24 pin8 pin2x4 pin |
| LAN Chipset | Realtek RTL8111H |
| Mainboard Features | RGB PolychromeASRock Intel 4-Layer Memory POOL Technology |
| Antenna | 2 |
| Support | Wi-Fi Controller:1 x M.2 (Key E) |
| Architecture Features | Intel Turbo Boost Technology 3.0 Intel Hybrid Technology Intel Thermal Velocity Boost Intel Adaptive Boost Technology |
| Mainboard Cooling System | CPU Active Heatsink |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 (USB Type-A) |
| PCI Express 4.0 x16 | 1 |
| Standardi | FCC, CE, ErP/EuP Ready |
| Format | Micro ATX |
| Vrsta | Integriran |
| Podržani operativni sustavi | Microsoft Windows 11 64-bit |
| BIOS | ASRock Instant Flash 256Mb AMI UEFI Legal BIOS with GUI support |
| Dodaci | I/O Shield Screw |
| PCI Express 4.0 x1 | 1 |
| Širina (mm) | 1 mm |
| Visina (mm) | 1 mm |
| Max. kapacitet memorije | 128 GB |
| Količina utora | 2 |
| Značajke memorije | Two DDR Channels Unbuffered XMP 3.0 |
| Audio standard | HD audio |
| Podržana brzina | 1 Gbps |
| Dubina (mm) | 193 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 1 mm |
| Bruto težina (kg) | 1 kg |
| Neto težina (kg) | 1 kg |
| Bruto težina kutije (kg) | 1 kg |
| Količina u kutiji | 20 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 4711581490833 |
| CPU podrška | Intel Core Ultra Processors (Series 2) |
| Provjera pogrešaka | Non-ECC |
| Integrirani video kontroler | Da |
| Integrirani audio | Da |
| Integrirani LAN | Da |
| BIOS vrsta | AMI |
| Kabeli | 2 x SATA Data Cables |
| Integriran | Storage Controller:SATA III-600 (4)Storage Controller:PCIe NVMe 4.0 x4 (1 x M.2 22x80 (Key M)) |
Trenutno nema recenzija korisnika.