Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
Z890 LIGHTNING WIFI
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
3 god.
Količina: 10 raspoloživa (kod dobavljača)
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11aIEEE 802.11bIEEE 802.11gIEEE 802.11n Wi-Fi 4IEEE 802.11ac Wi-Fi 5IEEE 802.11ax Wi-Fi 6IEEE 802.11ax Wi-Fi 6EIEEE 802.11be Wi-Fi 7 |
| Brzina memorije | 5600MHz(PC5-44800) |
| Audio izlaz | 5 (3.5-mm minijack) |
| Vrsta memorije | DDR5 SDRAM |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Format memorije | DIMM 288-pin |
| CPU podnožje | Socket 1851 |
| Chipset | Realtek ALC1220 |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| USB 2.0 | 2 (USB 2.0 (type A)) |
| Power Connectors Type | 24+8 pin |
| LAN Chipset | Killer E3100G |
| Antenna | 2 |
| Plug-in-card | Wi-Fi Controller:1 x M.2 (Key E) |
| S/PDIF-out Optical | 1 |
| Architecture Features | Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Hybrid Technology Intel Thermal Velocity Boost Intel Adaptive Boost Technology |
| Thunderbolt | 2 (USB Type C) |
| USB 3.2 Gen 1 | 4 (USB 3.2 (type A)) |
| USB 3.2 Gen 2 | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| PCI Express 4.0 x16 | 1 |
| Standardi | FCC, CE, ErP/EuP ready (ErP/EuP ready power supply is required) |
| Format | ATX |
| Vrsta | Integriran |
| Podržani operativni sustavi | Microsoft Windows 11 64-bit |
| BIOS | 256Mb AMI UEFI Legal BIOS with GUI support |
| Dodaci | WiFi antenna |
| PCI Express 5.0 x16 | 1 |
| PCI Express 4.0 x4 | 1 |
| Širina (mm) | 281 mm |
| Visina (mm) | 75 mm |
| CPU Max. količina | 1 |
| Max. kapacitet memorije | 256 GB |
| Količina utora | 4 |
| Značajke memorije | Two DDR Channels Unbuffered Dual Rank Single Rank XMP |
| Audio standard | HD audio Nahimic Audio |
| Podržana brzina | 2.5 Gbps |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 346 mm |
| Bruto težina (kg) | 1.925 kg |
| Neto težina (kg) | 1.315 kg |
| Bruto težina kutije (kg) | 9.625 kg |
| Količina u kutiji | 5 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 4710483947513 |
| CPU podrška | Intel Core Ultra Processors |
| Integrirani video kontroler | Da |
| Integrirani audio | Da |
| Integrirani LAN | Da |
| Težina kartona | 1 kg |
| Težina plastike | 1 kg |
| Kabeli | 2 x SATA Data Cables Splitter Cable 1 x Thermistor Cable |
| Integriran | Storage Controller:Supports: Level 0, Level 1, Level 10, Level 5SATA III-600 (4)Storage Controller:Supports: Level 0, Level 1, Level 10, Level 5PCI Express 5.0 x4 (1 x M.2 (Key M))Storage Controller:S |
Trenutno nema recenzija korisnika.