Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
B860 PRO RS WIFI
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
3 god.
Količina: 9 raspoloživa (kod dobavljača)
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11ax Wi-Fi 6E |
| Brzina memorije | 4800MHz(PC5-38400) 5600MHz(PC5-44800) |
| Audio izlaz | 3 (3.5-mm minijack) |
| Vrsta memorije | DDR5 SDRAM |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Format memorije | DIMM 288-pin |
| CPU podnožje | Socket 1851 |
| Chipset | Realtek ALC897 |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| USB 2.0 | 2 (USB 2.0 (type A)) |
| Power Connectors Type | 24+8+8 pin |
| LAN Chipset | Realtek RTL8125BG |
| DisplayPort | 1 |
| Antenna | 2 |
| Plug-in-card | Wi-Fi Controller:1 x M.2 (Key E) |
| Architecture Features | Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Hybrid Technology Intel Thermal Velocity Boost Intel Adaptive Boost Technology |
| USB 3.2 Gen 1 | 6 (USB 3.2 (type A)) |
| PCI Express 4.0 x16 | 1 |
| Standardi | FCC, CE, ErP/EuP ready (ErP/EuP ready power supply is required) |
| Format | ATX |
| Vrsta | Integriran |
| Podržani operativni sustavi | Microsoft Windows 11 64-bit |
| BIOS | 256Mb AMI UEFI Legal BIOS with GUI support |
| Dodaci | WiFi antenna |
| USB 3.2 Gen 2 x2 | 1 (USB 3.2 (type C)) |
| PCI Express 5.0 x16 | 1 |
| Širina (mm) | 281 mm |
| Visina (mm) | 75 mm |
| CPU Max. količina | 1 |
| Max. kapacitet memorije | 256 GB |
| Količina utora | 4 |
| Značajke memorije | Two DDR Channels Unbuffered Dual Rank Single Rank XMP 3.0 |
| Audio standard | HD audio Nahimic Audio |
| Podržana brzina | 2.5 Gbps |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 346 mm |
| Bruto težina (kg) | 1.73 kg |
| Neto težina (kg) | 1.04 kg |
| Bruto težina kutije (kg) | 10 kg |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 4711581490239 |
| CPU podrška | Intel Core Ultra Processors (Series 2) |
| Provjera pogrešaka | Non-ECC |
| Integrirani audio | Da |
| Integrirani LAN | Da |
| Kabeli | 2 x SATA Data Cables |
| Integriran | Storage Controller:PCI Express 5.0 x4 (1 x M.2 (Key M))Storage Controller:PCI Express 4.0 x4 (2 x M.2 (Key M))Storage Controller:Supports: Level 0, Level 1, Level 10, Level 5SATA III-600 (4) |
Trenutno nema recenzija korisnika.