Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
H810M H
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
3 god.
Količina: 40 raspoloživa (kod dobavljača)
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| Brzina memorije | 5600MHz(PC5-44800) 6400MHz(PC5-51200) |
| Audio izlaz | 3 (3.5-mm minijack) |
| Vrsta memorije | DDR5 SDRAM |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Model | Intel HD Graphics |
| Format memorije | DIMM 288-pin |
| CPU podnožje | Socket 1851 |
| Chipset | Intel H810 |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| USB 2.0 | 5 (USB Type-A) |
| PS/2 | 1 (6-pin) |
| Power Connectors Type | 24+8 pin |
| Mainboard Features | Fan Speed ControlRGB Fusion |
| PCI Express 3.0 x1 | 1 |
| Serial | 1 (9-pin DB) |
| USB 3.2 Gen 1 | 1 (USB Type-A) |
| PCI Express 4.0 x16 | 1 |
| Format | Micro ATX |
| Vrsta | Integriran |
| Softver | Norton Internet Security (OEM version) |
| Podržani operativni sustavi | Microsoft Windows 10 64-bit Microsoft Windows 11 64-bit |
| BIOS | Gigabyte Q-Flash WfM 2.0 Support PnP 1.0a Support UEFI SMBIOS 2.7 Support DMI 2.7 Support ACPI 5.0 Support 256 Mb Flash ROM |
| Širina (mm) | 265 mm |
| Visina (mm) | 54 mm |
| CPU Max. količina | 1 |
| Max. kapacitet memorije | 128 GB |
| Količina utora | 2 |
| Značajke memorije | Two DDR Channels Unbuffered Dual Rank Single Rank XMP |
| Audio standard | HD audio |
| Podržana brzina | 1 Gbps |
| Dubina (mm) | 215 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 265 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.86 kg |
| Neto težina (kg) | 0.79 kg |
| Bruto težina kutije (kg) | 1 kg |
| Količina u kutiji | 20 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 4719331869540 |
| CPU podrška | Intel Core Ultra Processors |
| Provjera pogrešaka | Non-ECC |
| Integrirani video kontroler | Da |
| Integrirani audio | Da |
| Integrirani LAN | Da |
| BIOS vrsta | AMI |
| Integriran | Storage Controller:Supports: Level 0, Level 1, Level 10, Level 5SATA III-600 (4)Storage Controller:PCIe NVMe 4.0 x4 (1 x M.2 22x80 (Key M)) |
| Nadzor | CPU Temperature CPU Voltage System Temperature System Voltage |
Trenutno nema recenzija korisnika.