Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
TAPO C560WS
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
2 god.
Količina: 2 raspoloživa (kod dobavljača)
| Boja | White |
| Sučelje | Ethernet/Wi-Fi |
| Napajanje | Vanjski |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Vrsta napajanja | Strujni adapter |
| LAN | 1 |
| Network/Transport Protocol | RTSP SSL/TLS ONVIF |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.11a IEEE 802.11b IEEE 802.11g IEEE 802.11n IEEE 802.11ac IEEE 802.11ax |
| Camera Type | Smart Outdoor Camera |
| Sensor Resolution | 8 mp |
| Max. Video Resolution | 3840x2160 |
| Focus Range | 4mm |
| Image Sensor Technology | 1/27in CMOS |
| Web Cam Features | Motion detectionFace DetectionLine Crossing DetectionPet DetectionLive ViewTwo-way audioWDRHuman DetectionCamera Tampering Detection24/7 ProtectionDiversified StorageTwo-way TalkVehicle DetectionAI in |
| Supported Formats | H.264 |
| Maximum Frame Capture Rate | 25 fps |
| Digital Zoom | 18 X |
| Standardi | FCC, RoHS, RCM |
| Postavljanje | Pole/Wallmount/Ceiling |
| Dodaci | Strujni adapter Brzi priručnik Vijci Mount kit Waterproof Seal Waterproof Cable Attachments |
| Voice Assistant Support | Amazon AlexaGoogle Assistant |
| Širina (mm) | 74 mm |
| Visina (mm) | 165 mm |
| Video Noise Reduction | 3D DNR |
| Podržana brzina | Wi-Fi |
| Min. radna temperatura okoline | -30 °C |
| Max. radna vlažnost | 90 % |
| Min. radna vlažnost | 10 % |
| Max. neradna vlažnost | 90 % |
| Min. neradna vlažnost | 0 % |
| Dubina (mm) | 74.7 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 147 mm |
| Bruto težina (kg) | 1 kg |
| Neto težina (kg) | 1 kg |
| Bruto težina kutije (kg) | 1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 1210002602679 |
| Ugrađeni uređaji | Mikrofon Speaker Čitač kartica (MicroSD) Reset Button IR LED for Nightvision Spotlight Siren |
| Max. ulazna frekvencija | 60 Hz |
| Max. ulazni napon | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija | 50 Hz |
| Min. ulazni napon | 100 V |
| Max. radna temperatura | 60 °C |
| Max. neradna temperatura | 60 °C |
| Min. neradna temperatura | -40 °C |
| Standardi zaštite | IP66 |
Trenutno nema recenzija korisnika.