Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
TAPO C216
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
3 god.
Količina: 4 raspoloživa (kod dobavljača)
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Pack Length (mm) | 78 mm |
| Pack Width (mm) | 106 mm |
| Pack Height (mm) | 70 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.26 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 0.26 kg |
| EAN Code | 8885020629378 |
Trenutno nema recenzija korisnika.