Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
CGR-5AD1W-AIR-RGB
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
2 god.
Količina: 40 raspoloživa (kod dobavljača)
| Format matične ploče | Extended ATX |
| Boja | White |
| Težina | 10 kg |
| Audio izlaz | 1 (3.5-mm minijack) |
| Utori za proširenje | 10 |
| Napajanje | Interni |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Vrsta napajanja | Bez napajanja |
| Case Material | Metal Kaljeno staklo |
| USB 2.0 | 1 (USB 2.0 (type A)) |
| USB 3.0 | 2 (USB 3.0 (type A)) |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 (USB 3.2 (type C)) |
| Format | Midi tower |
| Širina (mm) | 240 mm |
| Visina (mm) | 496 mm |
| Dubina (mm) | 465 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 11.7 kg |
| Neto težina (kg) | 1 kg |
| Bruto težina kutije (kg) | 11.7 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| EAN kod | 4710483775369 |
| Težina kartona | 0.7 kg |
| Težina plastike | 0.3 kg |
| Značajke | Podržava vodeno hlađenje With Window RGB ventilatori Vertical GPU Mounting Support Airflow |
| Ugrađeni uređaji | Tipka za napajanje RGB Control Button |
| Kol. matičnih ploča | 1 |
| Max. Napajanja | 1 |
| Kol. ventilatora | 4 x 120mm |
| Podržani formati matičnih ploča | ATXExtended ATXMicro ATXMini-ITX |
| 3.5in utora | 2 |
| 2.5in utora | 2 |
| Max. ventilatora | 9 count |
| Max. Visina CPU hladnjaka | 190 mm |
| Max. dužina kartice | 390 mm |
Trenutno nema recenzija korisnika.