Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
CGR-2DA4B
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
2 god.
Količina: 35 raspoloživa (kod dobavljača)
| Format matične ploče | ATX |
| Boja | Crna |
| Audio izlaz | 1 (3.5-mm minijack) |
| Materijal kućišta | Steel Glass |
| Utori za proširenje | 7 |
| Napajanje | Interni |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Vrsta napajanja | Napajanje |
| USB 3.0 | 2 (USB Type-A) |
| Format | Midi tower |
| USB 3.2 Gen 2 x2 | 1 (USB Type-C) |
| Širina (mm) | 317 mm |
| Visina (mm) | 578 mm |
| Dubina (mm) | 460 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 542 mm |
| Bruto težina (kg) | 11.8 kg |
| Neto težina (kg) | 9.5 kg |
| Bruto težina kutije (kg) | 14.2 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| EAN kod | 4711649770082 |
| Značajke | Podržava vodeno hlađenje RGB LED Magnetic Dust Filter Panoramic Central Floating Ventilation (CFV) |
| Ugrađeni uređaji | RGB Control Button |
| Dužina kutije (mm) | 542 mm |
| Širina kutije (mm) | 317 mm |
| Visina kutije (mm) | 578 mm |
| Kol. matičnih ploča | 1 |
| Podržani formati matičnih ploča | ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB |
| 3.5in utora | 2 |
| 2.5in utora | 2 |
| Max. ventilatora | 9 count |
| Max. Visina CPU hladnjaka | 175 mm |
| Max. dužina kartice | 430 mm |
| Komplet sa | Pre-installed ARGB PWM Fans |
Trenutno nema recenzija korisnika.