Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
CGR-2AC8W-RGB
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
2 god.
Količina: 16 raspoloživa (kod dobavljača)
| Format matične ploče | ATX |
| Boja | White |
| Utori za proširenje | 7 |
| Napajanje | Plug-in modul |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Vrsta napajanja | Bez napajanja |
| Headset Port | 1 (3.5-mm minijack) |
| USB 3.0 | 2 (USB 3.0 (type A)) |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 (USB 3.2 (type C)) |
| Format | Midi tower |
| Širina (mm) | 205 mm |
| Visina (mm) | 485 mm |
| Dubina (mm) | 393 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 7.1 kg |
| Neto težina (kg) | 0.6 kg |
| Bruto težina kutije (kg) | 7.1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| EAN kod | 4710483778353 |
| Težina kartona | 0.4 kg |
| Težina plastike | 0.2 kg |
| Značajke | Prozor RGB ventilatori Airflow |
| Ugrađeni uređaji | RGB Control Button |
| Kol. matičnih ploča | 1 |
| Max. Napajanja | 1 |
| Kol. ventilatora | 4 x 120mm |
| Podržani formati matičnih ploča | ATXMicro ATXMini-ITX |
| 3.5in utora | 2 |
| 2.5in utora | 4 |
| Max. ventilatora | 6 count |
| Max. Visina CPU hladnjaka | 160 mm |
| Max. dužina kartice | 340 mm |
Trenutno nema recenzija korisnika.