Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
CGR-51C6W-AIR-RGB
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
2 god.
Količina: 39 raspoloživa (kod dobavljača)
| Format matične ploče | ATX |
| Boja | White |
| Audio izlaz | 1 (3.5-mm minijack) |
| Utori za proširenje | 7 |
| Napajanje | Interni |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Vrsta napajanja | Bez napajanja |
| Case Material | Metal Kaljeno staklo |
| USB 2.0 | 1 (4-pin USB (type A)) |
| USB 3.0 | 2 (USB 3.0 (type A)) |
| Format | Midi tower |
| Širina (mm) | 277 mm |
| Visina (mm) | 436 mm |
| Dubina (mm) | 371 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 538 mm |
| Bruto težina (kg) | 6 kg |
| Neto težina (kg) | 4.8 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| EAN kod | 4710483772986 |
| Značajke | Prozor Podržava vodeno hlađenje RGB LED RGB ventilatori |
| Ugrađeni uređaji | LED indikator Tipka za napajanje Reset Button RGB Control Button |
| Kol. matičnih ploča | 1 |
| Max. Napajanja | 1 |
| Kol. ventilatora | 3 x 120mm |
| Podržani formati matičnih ploča | ATXMicro ATXMini-ITX |
| 3.5in utora | 2 |
| 2.5in utora | 3 |
| Max. ventilatora | 6 count |
| Max. Visina CPU hladnjaka | 175 mm |
| Max. dužina kartice | 320 mm |
| Mikrofon ulaz | 1 (3.5-mm minijack) |
Trenutno nema recenzija korisnika.