Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
MAG FORGE 320R AIRFLOW
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
2 god.
Količina: 8 raspoloživa (kod dobavljača)
| Format matične ploče | ATX |
| Boja | White |
| Težina | 7.05 kg |
| Materijal kućišta | Plastika Metal Kaljeno staklo |
| Utori za proširenje | 7 |
| Napajanje | Interni |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Vrsta napajanja | Bez napajanja |
| Headphones | 1 (3.5-mm minijack) |
| Number of 3.5-inch / 2.5-inch Internal Drive Bays | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| Format | Midi tower |
| Širina (mm) | 210 mm |
| Visina (mm) | 498 mm |
| Dubina (mm) | 472.5 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 7.05 kg |
| Neto težina (kg) | 8.35 kg |
| Bruto težina kutije (kg) | 7.05 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| EAN kod | 4711377121552 |
| Značajke | Podržava vodeno hlađenje With Window Magnetic Dust Filter RGB ventilatori |
| Ugrađeni uređaji | Tipka za napajanje LED On/Off Switch |
| Kol. matičnih ploča | 1 |
| Max. Napajanja | 1 |
| Kol. ventilatora | 4 x 120mm |
| Podržani formati matičnih ploča | ATXMicro ATXMini-ITX |
| 2.5in utora | 1 |
| Max. ventilatora | 11 count |
| Max. Visina CPU hladnjaka | 150 mm |
| Max. dužina kartice | 390 mm |
| Mikrofon ulaz | 1 (3.5-mm minijack) |
Trenutno nema recenzija korisnika.