Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
PRO SHIELD M100P
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
2 god.
Količina: 184 raspoloživa (kod dobavljača)
| Format matične ploče | Micro ATX |
| Boja | Crna |
| Težina | 2.92 kg |
| Audio izlaz | 1 (3.5-mm minijack) |
| Utori za proširenje | 4 |
| Napajanje | Plug-in modul |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Vrsta napajanja | Napajanje |
| USB 2.0 | 2 (USB Type-A) |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 (USB Type-A) |
| Format | ATX |
| Širina (mm) | 166 mm |
| Visina (mm) | 354 mm |
| Dubina (mm) | 312 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 3.8 kg |
| Neto težina (kg) | 3.1 kg |
| Bruto težina kutije (kg) | 3.8 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| EAN kod | 4711377332620 |
| Ugrađeni uređaji | Tipka za napajanje Reset Button |
| Kol. matičnih ploča | 1 |
| Max. Napajanja | 1 |
| Kol. ventilatora | 1 x 80mm |
| Skraćeni opis | |EnglishPRO SHIELD M100PEnglish| |
| Podržani formati matičnih ploča | Micro ATXMini-ITX |
| 3.5in utora | 2 |
| 2.5in utora | 2 |
| Max. ventilatora | 1 count |
| Max. Visina CPU hladnjaka | 140 mm |
| Max. dužina kartice | 275 mm |
Trenutno nema recenzija korisnika.