Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
12SA000MCR
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
3 god.
Količina: 5 raspoloživa (kod dobavljača)
| Boja | Siva |
| Procesor | Intel® Core™ i5-13420H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core 2.1 / 4.6GHz, E-core 1.5 / 3.4GHz, 12MB |
| Vrsta memorije | 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5200 |
| Jamstvo | 3 godine |
| Napajanje | 90W 89% Adapter |
| Model | ThinkCentre neo 50a 27 Gen 5 |
| Ostalo | USB tipkovnica i USB miš crne boje |
| Disk | 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0 |
| Grafika | Intel UHD |
| Namjena | All In One računalo |
| Part number | 12SA000MCR |
| Optički pogon | Nema |
| Operativni sustav | Nema |
| Zvuk | Integrirani 2 x 3W zvučnici |
| Ekran | 27" FHD (1920x1080) IPS Anti-glare 300nits, 99% sRGB |
| Chpset | Intel SoC |
Trenutno nema recenzija korisnika.