Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
F0JN0030SC
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
2 god.
Količina: 6 raspoloživa (kod dobavljača)
| Boja | Siva |
| Procesor | Intel® Core i3-N305 (8C / 8T, Max Turbo up to 3.8GHz, 6MB Intel Smart Cache) |
| Vrsta memorije | 1x 16GB SODIMM DDR5-4800 |
| Jamstvo | 2 godine |
| Napajanje | 65W 89% Adapter |
| Model | Lenovo A100 |
| Ostalo | Bežična tipkovnica i bežični miš sive boje. |
| Disk | 512GB SSD M.2 PCIe® NVMe® |
| Grafika | Integrated Intel® UHD Graphics |
| Chipset | Intel® SoC Platform |
| Namjena | All In One računalo |
| Part number | F0JN0030SC |
| Optički pogon | Nema |
| Operativni sustav | Nema |
| Zvuk | 2Wx2 |
| Ekran | 23.8" FHD (1920x1080) IPS Anti-glare 250nits, 99% sRGB |
Trenutno nema recenzija korisnika.