Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
90YJ009TSC
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
2 god.
Količina: 19 raspoloživa (kod dobavljača)
| Procesor | AMD Ryzen™ 5 7600 (6C / 12T, 3.8 / 5.1GHz, 6MB L2 / 32MB L3) |
| Vrsta memorije | 2x 16GB UDIMM DDR5-5600 |
| Jamstvo | 2 godine |
| Napajanje | 850W 90% |
| Model | Legion T5 30AGB10 |
| Ostalo | USB tipkovnica i USB miš crne boje |
| Disk | 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Grafika | NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 Ti 8GB GDDR7 |
| Chipset | AMD B650 Chipset |
| Part number | 90YJ009TSC |
| Optički pogon | Nema |
| Operativni sustav | Nema |
| Kućište | Tower |
Trenutno nema recenzija korisnika.