Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
13GE000TCR
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
3 god.
Količina: 16 raspoloživa (kod dobavljača)
| Procesor | Intel® Core i3-N305 (8C / 8T, Max Turbo up to 3.8GHz, 6MB Intel Smart Cache) |
| Vrsta memorije | 1x 16GB SODIMM DDR5-5600 |
| Jamstvo | 3 godine |
| Napajanje | 65W 89% Adapter |
| Model | Lenovo V100q |
| Disk | 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0 |
| Grafika | Integrated Intel® Graphics |
| Chipset | Intel® SoC Platform |
| Part number | 13GE000TCR |
| Optički pogon | Nema |
| Operativni sustav | Windows 11 Pro |
| Kućište | Tiny |
Trenutno nema recenzija korisnika.