Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
F0HQ00AJSC
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
2 god.
Količina: 20 raspoloživa (kod dobavljača)
| Boja | Siva |
| Procesor | AMD Ryzen™ 3 7335U (4C / 8T, 3.0 / 4.3GHz, 2MB L2 / 8MB L3) |
| Vrsta memorije | 1x 16GB SODIMM DDR5-4800 |
| Jamstvo | 2 godine |
| Napajanje | 90W 89% Adapter |
| Model | IdeaCentre AIO 27ARR9 |
| Ostalo | Bežična tipkovnica i bežični miš sive boje. |
| Disk | 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Grafika | Integrated AMD Radeon™ 680M Graphics |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Namjena | All In One računalo |
| Part number | F0HQ00AJSC |
| Optički pogon | Nema |
| Operativni sustav | Nema |
| Zvuk | 3Wx2, HARMAN |
| Ekran | 27" FHD (1920x1080) IPS 300nits Anti-glare, 99% sRGB, 3-side borderless, hardware low blue light, Non-Touch |
Trenutno nema recenzija korisnika.