Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
CLUTCH GM08
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
2 god.
Količina: 13 raspoloživa (kod dobavljača)
| Tehnologija | Optical |
| Boja | Crna |
| Rezolucija | 4200 dpi |
| Težina | 92 g |
| Sučelje | USB 2.0 |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Mouse Sensor | PixArt PAW-3519 |
| Vrsta | Vanjski |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| Širina (mm) | 68.5 mm |
| Visina (mm) | 40.5 mm |
| Button Lifetime | 10 000 000 clicks |
| Dubina (mm) | 128 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.24 kg |
| Neto težina (kg) | 0.186 kg |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.24 kg |
| Količina u kutiji | 40 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 4719072731151 |
| Značajke | Scrolling WheelRGB Backlight |
| Tehnologija spajanja | Wired |
| Funkcijske tipke | DPI cycling button |
| Max&Min rezolucija | 200 dpi400 dpi800 dpi1600 dpi3200 dpi |
Trenutno nema recenzija korisnika.