Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
VERSA 300 W
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
2 god.
Količina: 11 raspoloživa (kod dobavljača)
| Tehnologija | Optical |
| Boja | Crna |
| Rezolucija | 8000 dpi |
| Težina | 60 g |
| Kompatibilnost | Windows |
| Broj tipki | 6 |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Response Rate | 1000 Hz |
| Mouse Sensor | PixArt PAW3104DB |
| Networking Compliant Standards | BT 5.3 |
| Frekvencija | 2.4 GHz |
| Vrsta | Vanjski |
| Širina (mm) | 64 mm |
| Visina (mm) | 41 mm |
| Button Lifetime | 30 000 000 clicks |
| Dubina (mm) | 125 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.16 kg |
| Neto težina (kg) | 0.06 kg |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.16 kg |
| Količina u kutiji | 4 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 4711377245920 |
| Značajke | RGB lightingMSI FriXionFree CableKailh Micro Switch |
| Kabeli | USB Type A to Type C Cable |
| Dužina kabela | 2 m |
| Tehnologija spajanja | Wired and Wireless |
| Bežična tehnologija | Bluetooth/RF |
| Prosječno trajanje baterije | 50 h |
| Max&Min rezolucija | 400 dpi800 dpi1600 dpi2400 dpi3200 dpi4000 dpi6400 dpi8000 dpi |
| Vrsta mreže | Bluetooth Adapter |
| Bluetooth frekvencija | 2.4GHz |
| Included Documentation | Quick Start Guide |
Trenutno nema recenzija korisnika.