Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
VERSA PRO W PLUS MOUSE DOCK PRO
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
2 god.
Količina: 19 raspoloživa (kod dobavljača)
| Tehnologija | Optical |
| Boja | Crna |
| Rezolucija | 26000 dpi |
| Težina | 97 g |
| Kapacitet | 450 mAh |
| Kompatibilnost | Windows |
| Broj tipki | 15 |
| Tehnologija baterije | Li-Ion |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Button Function | Programmable |
| Response Rate | 1000 Hz |
| Mouse Sensor | PixArt PAW3395 |
| Frekvencija | 2.4 GHz |
| Vrsta | Vanjski |
| Dodaci | Charging Base USB Dongle |
| Širina (mm) | 80 mm |
| Visina (mm) | 44 mm |
| Button Lifetime | 70 000 000 clicks |
| Dubina (mm) | 129 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.49 kg |
| Neto težina (kg) | 0.097 kg |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.49 kg |
| Količina u kutiji | 4 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 4711377269773 |
| Značajke | OMRON SwitchesRGB Backlight |
| Kabeli | USB Type A to Type C Cable |
| Dužina kabela | 2 m |
| Tehnologija spajanja | Wired and Wireless |
| Bežična tehnologija | Bluetooth/RF |
| Prosječno trajanje baterije | 80 h |
| Max&Min rezolucija | 400 dpi800 dpi1600 dpi3200 dpi6400 dpi |
| Vrsta mreže | Bluetooth Adapter |
| Included Documentation | Quick Start Guide |
Trenutno nema recenzija korisnika.