Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
910-007562
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
2 god.
Količina: 87 raspoloživa (kod dobavljača)
| Količina u pakiranju | 1 |
| Širina (mm) | 141 mm |
| Visina (mm) | 58 mm |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Dužina (mm) | 167 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.28 kg |
| Bruto težina kutije (kg) | 1.4 kg |
| EAN kod | 5099206133082 |
Trenutno nema recenzija korisnika.