Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
910-007563
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
2 god.
Količina: 33 raspoloživa (kod dobavljača)
| Tehnologija | Optical |
| Boja | Pale Grey |
| Težina | 0.15 kg |
| Kapacitet | 500 mAh |
| Kompatibilnost | Linux Android Mac OS Windows iPad ChromeOS |
| Sučelje | USB/Bluetooth |
| Napajanje | Vanjski |
| Broj tipki | 7 |
| Tehnologija baterije | Li-Po |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Networking Compliant Standards | Bluetooth |
| Frekvencija | 2.4 GHz |
| Format | Integriran |
| Vrsta | Vanjski |
| Dodaci | Priručnik Logi Bolt USB-C Receiver |
| Širina (mm) | 141 mm |
| Visina (mm) | 58 mm |
| Dubina (mm) | 50.8 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 167 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.28 kg |
| Neto težina (kg) | 0.2 kg |
| Bruto težina kutije (kg) | 1.4 kg |
| Količina u kutiji | 4 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 5099206133099 |
| Težina kartona | 0.05 kg |
| Težina plastike | 0.03 kg |
| Značajke | RechargeableConnect up to 3 DevicesMagspeed WheelAdjustable DPIRecycled MaterialsErgonomicQuiet ClicksLogi Options+Logi Bolt SupportHaptic Sense PanelActions RingEasy-SwitchFast Charge |
| Vrsta priključka napajanja | USB-C |
| Tehnologija spajanja | Wireless |
| Bežična tehnologija | Bluetooth Low Energy |
| Prosječno trajanje baterije | 70 dana |
| Max&Min rezolucija | 200 dpi8000 dpi |
| Vrsta mreže | Bluetooth Adapter |
| Bluetooth frekvencija | 2.4GHz |
| Max. domet (otvoreni prostor) | 10 m |
Trenutno nema recenzija korisnika.