Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
910-007617
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
2 god.
Količina: 5 raspoloživa (kod dobavljača)
| Boja | Graphite |
| Rezolucija | 8000 dpi |
| Težina | 0.97 g |
| Kapacitet | 650 mAh |
| Kompatibilnost | Linux Android Mac OS Windows iPad ChromeOS |
| Sučelje | USB |
| Napajanje | Vanjski |
| Broj tipki | 8 |
| Tehnologija baterije | Li-Po |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Frekvencija | 2.4 GHz |
| Vrsta | Vanjski |
| Dodaci | USB Receiver Brzi priručnik |
| Širina (mm) | 60 mm |
| Visina (mm) | 148 mm |
| Dubina (mm) | 128.2 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 102 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.22 kg |
| Neto težina (kg) | 0.18 kg |
| Bruto težina kutije (kg) | 1.04 kg |
| Količina u kutiji | 4 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 5099206133143 |
| Težina kartona | 0.03 kg |
| Težina plastike | 0.01 kg |
| Značajke | Scrolling WheelHorizontal ScrollThumb WheelRecycled Materialshaptic feedback |
| Tehnologija spajanja | Wireless |
| Bežična tehnologija | Bluetooth/RF |
| Prosječno trajanje baterije | 70 dana |
| Max&Min rezolucija | 200 dpi8000 dpi |
| Vrsta mreže | Bluetooth Adapter |
| Lokalizacija | EMEA |
Trenutno nema recenzija korisnika.