Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
SE2426H-09
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
3 god.
Količina: 72 raspoloživa (kod dobavljača)
| Količina u pakiranju | 1 |
| Širina (mm) | 538 mm |
| Visina (mm) | 177 mm |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Dužina (mm) | 48 mm |
| Bruto težina (kg) | 4.88 kg |
| Bruto težina kutije (kg) | 4.88 kg |
| EAN kod | 5397321028802 |
Trenutno nema recenzija korisnika.