Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
27M2N6501L/00
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
3 god.
Količina: 5 raspoloživa (kod dobavljača)
| Dijagonala | 27" |
| Boja | White |
| Težina | 5.98 kg |
| HDMI | 2 (HDMI (Type A)) |
| Napajanje | Interni |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Pixel density | 111 ppi |
| Omjer slike | 16:9 |
| Vrsta napajanja | Napajanje |
| Svjetlina | 400 cd/m^2 |
| Kontrast | 1 500 000 : 1 |
| DisplayPort | 1 |
| Headphones | 1 (3.5-mm minijack) |
| USB 3.2 Gen 1 | 1 (USB 3.2 (type B)) 2 (USB 3.2 (type A)) |
| Potrošnja | 61.3 W |
| Vrsta ekrana | OLED |
| VESA | 100x100mm |
| Ergonomija | Tilt, Height Adjustable, Pivot, Swivel |
| Odziv | 0.03 ms |
| Potrošnja u mirovanju | 0.5 W |
| Gamut | DCI-P3 99%, Adobe RGB 98%, NTSC 120%, sRGB 147.5% |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| Dodaci | Stalak, Dokumentacija |
| Max. rezolucija | 2560x1440 |
| MTBF | 30000 h |
| Širina (mm) | 445 mm |
| Visina (mm) | 139 mm |
| Energy Label | E |
| EPREL | 2464448 |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Max. radna vlažnost | 80 % |
| Min. radna vlažnost | 20 % |
| Max. radna visina | 3658 m |
| Dubina (mm) | 261 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 730 mm |
| Bruto težina (kg) | 8.89 kg |
| Neto težina (kg) | 5.98 kg |
| Bruto težina kutije (kg) | 8.89 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 8721038006322 |
| Značajke | HDCP Ready, Flicker-free Technology, Ambiglow, SoftBlue, QHD, NVIDIA G-SYNC, HDR10, EasyRead, LowBlue Mode, Crosshair, Low Input Lag, Shadow Boost |
| Osvježavanje | 240 Hz |
| Sigurnosne značajke | Kensington |
| Kabeli | Strujni kabel, USB kabel, HDMI kabel, DP kabel |
| Vidljiva dijagonala | 26.5" |
| Raspored piksela | Dot Pitch |
| Razmak piksela | 0.2292 mm |
| Podrška boje | 1.07B |
| Max. H-frekvencija osvježavanja | 390 kHz |
| Min. H-frekvencija osvježavnja | 30 kHz |
| Max. V-frekvencija osvježavanja | 240 Hz |
| Min. V-frekvencija osvježavanja | 48 Hz |
| Dinamički kontrast | Mega DCR |
| Max. H-kut | 178 ° |
| Max. V-kut | 178 ° |
| Max. ulazna frekvencija | 60 Hz |
| Max. ulazni napon | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija | 50 Hz |
| Min. ulazni napon | 100 V |
| Sukladnost | VESA FDMI, RoHS |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Max. neradna temperatura | 60 °C |
| Min. neradna temperatura | -20 °C |
| Površinska obrada | Anti-Reflection, Hard Coating 2H |
Trenutno nema recenzija korisnika.