Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
PPA7508205
Novi proizvod
5 god.
Ovaj proizvod je rasprodan
| Snaga | 750 W |
| Ulazni napon | 100-240Vac |
| Model | VITA-750GD |
| Hlađenje | 120mm ventilator |
| Namjena | Napajanje za PC |
| Dimenzije | DxVxŠ: 140×150×86 mm |
| PFC | Active PFC |
| Frekvencija | 50 ~ 60Hz |
Trenutno nema recenzija korisnika.