Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
GP-P550SS ICE
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
3 god.
Količina: 1 raspoloživ (kod dobavljača)
| Boja | White |
| Ulazni napon | AC 155-240 V |
| Ulazna frekvencija | 50/60 Hz |
| Ulazna struja | 6.3 A |
| Napajanje | Interni |
| 80 PLUS certification | 80 Plus Silver |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Izlazna snaga | 550 W |
| Izlazni napon | DC 3.3/5/±12 V |
| Vrsta napajanja | Napajanje |
| Input Power Connectors Quantity | 1 |
| Efficiency | 90% |
| +3.3V | 20 A |
| +5V | 20 A |
| +12V | 45.8 A (549.6 W) |
| -12V | 0.3 A (3.6 W) |
| +5VSB | 3 A (15 W) |
| 4/8-pin +12V Power Connector | 1 |
| 4-pin Peripheral Power Connector | 3 |
| 6/8-pin PCI Express Connector | 2 |
| Fans Installed Quantity | 1 |
| 20+4-pin Main Connector | 1 |
| Modular Power Supply | Ne |
| S-ATA Connector | 5 |
| Format | ATX |
| Promjer | 120 mm |
| Dodaci | Dokumentacija |
| Širina (mm) | 140 mm |
| Visina (mm) | 86 mm |
| Dubina (mm) | 150 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 150 mm |
| Bruto težina (kg) | 2.31 kg |
| Neto težina (kg) | 2 kg |
| Bruto težina kutije (kg) | 11.31 kg |
| Količina u kutiji | 5 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 4719331554910 |
| Ugrađeni uređaji | Tipka za napajanje |
| Značajke adaptera i napajanja | Active PFC |
| Max. ventilatora | 1 |
| Zaštita strujnog kruga | Over Voltage Undervoltage Over Temperature Over Current Short Circuit Protection Over Power |
| Priključci napajanja | IEC-320 C14 |
Trenutno nema recenzija korisnika.