Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
OMK2-1
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
2 god.
Količina: 4 raspoloživa (kod dobavljača)
| Abbreviated Description | Bracket kit for openframe touch series |
| Parent Products | TF1015/1515/2415MC series |
| Package Type | Box |
| Warranty Products returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 4 kg |
| Packs in Box | 4 |
| EAN Code | 4948570032525 |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.5 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.5 kg |
| Mounting Hardware Type | Mounting Kit |
| Economic operator in EU / authorized representative | IIYAMA CORPORATION |
| Postal address | Wijkermeerstraat 8, 2131 HA Hoofddorp, The Netherlands |
| Electronic address | [email protected] |
Trenutno nema recenzija korisnika.