Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
83F00031SC
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
2 god.
Količina: 3 raspoloživa (kod dobavljača)
| Boja | Crna |
| Procesor | Intel® Core Ultra 9 275HX, 24C (8P + 16E) / 24T, Max Turbo up to 5.4GHz, 36MB Intel Smart Cache |
| Vrsta memorije | 2x 16GB SODIMM DDR5-5600 |
| Zaslon | 15.1" WQXGA (2560x1600) OLED 1000nits (peak) / 500nits (typical) glossy, 100% DCI-P3, 165Hz, Dolby Vision®, DisplayHDR™ True Black 600 |
| Instalirani operacijski sustav | FreeDOS |
| Model | Legion 5 15IAX10 |
| Disk | 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Grafika | NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 8GB GDDR7, Boost Clock 2347MHz, TGP 115W, 798 AI TOPS |
| Chipset | Intel® HM870 Chipset |
| Garancija | 2 godine |
| Namjena | Prijenosno računalo |
| Part number | 83F00031SC |
| Optički pogon | Nema |
| Operativni sustav | Nema |
| Zvuk | Stereo speakers, 2W x2, audio by HARMAN, optimized with Nahimic Audio |
| Kamera | 5.0MP with E-shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Čitač otiska prsta | Nema |
Trenutno nema recenzija korisnika.