Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
21UY0018SC
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
3 god.
Količina: 30 raspoloživa (kod dobavljača)
| Boja | Siva |
| Porodica procesora | Intel® Core™ i5 |
| Procesor | Intel® Core i5-13420H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core up to 4.6GHz, E-core up to 3.4GHz, 12MB Intel Smart Cache |
| Vrsta memorije | 1x 16GB SODIMM DDR5-5200 |
| Dijagonala monitora | 35,6 cm (14,0″) |
| Zaslon | 14" WUXGA (1920x1200) IPS 400nits Anti-glare, 45% NTSC |
| Model | ThinkBook 14 G9 IRL |
| Disk | 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Grafika | Integrated Intel® Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Garancija | 3 godine |
| Namjena | Prijenosno računalo |
| Part number | 21UY0018SC |
| Optički pogon | Nema |
| Operativni sustav | Windows 11 Pro |
| Kamera | FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Čitač otiska prsta | Da |
Trenutno nema recenzija korisnika.