Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
21MW0078SC
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
3 god.
Količina: 58 raspoloživa (kod dobavljača)
| Boja | Siva |
| Procesor | AMD Ryzen™ 5 7535HS (6C / 12T, 3.3 / 4.55GHz, 3MB L2 / 16MB L3) |
| Vrsta memorije | 1x 16GB SODIMM DDR5-4800 |
| Zaslon | 16" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC |
| Instalirani operacijski sustav | FreeDOS |
| Model | ThinkBook 16 G7 ARP |
| Disk | 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Grafika | Integrirana AMD Radeon |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Garancija | 3 godine |
| Namjena | Prijenosno računalo |
| Part number | 21MW0078SC |
| Optički pogon | Nema |
| Operativni sustav | Nema |
| Kamera | FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Čitač otiska prsta | Da |
Trenutno nema recenzija korisnika.