Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
21TR000JRM
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
3 god.
Količina: 3 raspoloživa (kod dobavljača)
| Boja | Luna Grey |
| Procesor | Intel Core™ Ultra 7 258V, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.8GHz, 12MB Intel® Smart Cache |
| Vrsta memorije | 32GB Soldered LPDDR5x-8533, MoP Memory |
| Zaslon | Roll In: 14" (2000x1600) / Roll Out: 16.7" (2000x2350), POLED 400nits Glossy, 100% DCI-P3, 120Hz VRR, DisplayHDR™ True Black 600, Dolby Vision® |
| Materijal kućišta | Aluminij |
| Model | ThinkBook Plus G6 Rollable |
| Disk | 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Grafika | Integrated Intel® Arc™ Graphics 140V |
| Tipkovnica | Backlit |
| Chipset | Intel® SoC Platform |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Namjena | Prijenosno računalo |
| Part number | 21TR000JRM |
| Optički pogon | Nema |
| Komunikacija | Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4 |
| Operativni sustav | Windows 11 Pro |
| Zvuk | Stereo zvučnici, 2W x2, Dolby Atmos®, sound by harman/kardon |
| Baterija | 66Wh |
| Kamera | 5.0MP + IR |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Čitač otiska prsta | Da |
Trenutno nema recenzija korisnika.