Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
83V7003RSC
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
3 god.
Količina: 85 raspoloživa (kod dobavljača)
| Boja | Siva |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 9 185H, 16C (6P + 8E + 2LPE) / 22T, Max Turbo up to 5.1GHz, 24MB Intel Smart Cache |
| Vrsta memorije | 2x 16GB SODIMM DDR5-5600 |
| Zaslon | 16" 2.8K (2880x1800) OLED 500nits Glossy, 100% DCI-P3, 120Hz |
| HDMI | HDMI™ 1.4b |
| Model | IdeaPad Slim 5 16IMH10 |
| Disk | 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Grafika | Integrated Intel UHD |
| Chipset | Integrated Intel Arc Graphics |
| Garancija | 3 godine |
| Namjena | Prijenosno računalo |
| Part number | 83V7003RSC |
| Optički pogon | Nema |
| Komunikacija | Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4 |
| Operativni sustav | Windows 11 Pro |
| Zvuk | Stereo speakers, 2W x2, optimized with Dolby Audio™ |
| Baterija | Integrated 80Wh |
| Napomena | Dolazi bez strujnog adaptera |
| Kamera | FHD 1080p + IR with Privacy Shutter, ToF Sensor |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Čitač otiska prsta | Nema |
Trenutno nema recenzija korisnika.