Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
83HV0044SC
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
3 god.
Količina: 82 raspoloživa (kod dobavljača)
| Boja | Siva |
| Procesor | AMD Ryzen™ 7 8845HS (8C / 16T, 3.8 / 5.1GHz, 8MB L2 / 16MB L3) |
| Vrsta memorije | 2x 16GB SO-DIMM DDR5-5600 |
| Dijagonala monitora | 35,6 cm (14,0″) |
| Zaslon | 14" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC |
| HDMI | HDMI™ 2.1 |
| Instalirani operacijski sustav | FreeDOS |
| Model | IdeaPad Slim 5 14AHP10 |
| Disk | 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Grafika | Integrated AMD Radeon™ 780M Graphics |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Garancija | 3 godine |
| Namjena | Prijenosno računalo |
| Part number | 83HV0044SC |
| Optički pogon | Nema |
| Komunikacija | Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4 |
| Operativni sustav | Nema |
| Zvuk | Stereo speakers, 2W x2, optimized with Dolby Audio™ |
| Baterija | Integrirana 60Wh baterija |
| Kamera | FHD 1080p + IR with Privacy Shutter, ToF Sensor |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Čitač otiska prsta | Nema |
Trenutno nema recenzija korisnika.