Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
83V7003SSC
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
3 god.
Količina: 100 raspoloživa (kod dobavljača)
| Boja | Siva |
| Procesor | Intel Core™ Ultra 5 135H, 14C (4P + 8E + 2LPE) / 18T, Max Turbo up to 4.6GHz, 18MB Intel® Smart Cache |
| Vrsta memorije | 2x 8GB SODIMM DDR5-5600 |
| Zaslon | 16" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz |
| HDMI | HDMI™ 1.4b |
| Model | IdeaPad Slim 5 16IMH10 |
| Disk | 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Grafika | Integrated Intel UHD |
| Chipset | Integrated Intel Arc Graphics |
| Garancija | 3 godine |
| Namjena | Prijenosno računalo |
| Part number | 83V7003SSC |
| Optički pogon | Nema |
| Komunikacija | Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4 |
| Operativni sustav | Windows 11 Home |
| Zvuk | Stereo speakers, 2W x2, optimized with Dolby Audio™ |
| Baterija | Integrated 60Wh |
| Napomena | Dolazi bez strujnog adaptera |
| Kamera | FHD 1080p + IR with Privacy Shutter, ToF Sensor |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Čitač otiska prsta | Nema |
Trenutno nema recenzija korisnika.