Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
83F3008MSC
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
3 god.
Količina: 55 raspoloživa (kod dobavljača)
| Boja | Crna |
| Procesor | Intel® Core Ultra 9 275HX, 24C (8P + 16E) / 24T, Max Turbo up to 5.4GHz, 36MB |
| Vrsta memorije | 2x 16GB SODIMM DDR5-5600 |
| Zaslon | 16" WQXGA (2560x1600) OLED 500nits (typical) / 1100nits (peak) Glossy, 100% DCI-P3, 165Hz, DisplayHDR™ True Black 1000, Dolby Vision®, G-SYNC®, Low Blue Light, High Gaming Performance, Flicker Free |
| Instalirani operacijski sustav | FreeDOS |
| Model | Legion Pro 5 16IAX10 |
| Disk | 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Grafika | NVIDIA GeForce RTX™ 5070 8GB GDDR7, Boost Clock 2347MHz, TGP 115W, 798 AI TOPS |
| Chipset | Intel® HM870 Chipset |
| Garancija | 3 godine |
| Namjena | Prijenosno računalo |
| Part number | 83F3008MSC |
| Optički pogon | Nema |
| Operativni sustav | Nema |
| Zvuk | Stereo speakers, 2W x2, audio by HARMAN, optimized with Nahimic Audio |
| Kamera | 5.0MP with E-shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Čitač otiska prsta | Nema |
Trenutno nema recenzija korisnika.