Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
83TD0029SC
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
3 god.
Količina: 48 raspoloživa (kod dobavljača)
| Boja | Krem |
| Procesor | AMD Ryzen™ AI 7 445 (6C / 12T, 2.0 / 4.6GHz, 6MB L2 / 8MB L3) |
| Vrsta memorije | 32GB Soldered LPDDR5X-8000 |
| Dijagonala monitora | 35,6 cm (14,0″) |
| Zaslon | 14" WUXGA (1920x1200) OLED 400nits Glossy / Anti-fingerprint, 100% DCI-P3, 100% sRGB, 60Hz, Dolby Vision®, TÜV Low Blue Light, Glass, Touch |
| Model | Yoga 7 2-in-1 14AGP11 |
| Disk | 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Grafika | Integrated AMD Radeon™ 840M Graphics |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Garancija | 3 godine |
| Namjena | Prijenosno računalo |
| Part number | 83TD0029SC |
| Optički pogon | Nema |
| Komunikacija | Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4 |
| Operativni sustav | Windows 11 Home |
| Zvuk | 4 stereo speakers, 2W x2 (woofers), 2W x2 (tweeters), optimized with Dolby Atmos®, Amplifier (AMP) |
| Baterija | Integrirana 70Wh baterija |
| Napomena | Uređaj dolazi bez strujnog adaptera. |
| Kamera | 5.0MP + IR with E-shutter |
| Mikrofon | 4x, Array |
| Čitač otiska prsta | Nema |
Trenutno nema recenzija korisnika.